Komple Tadilat

Komple tadilat evlerin, işyerlerinin ve daha birçok alanın tadilatını kapsamaktadır. Komple ev tadilatı denildiğinde tadilat faaliyetlerini içerisine mutfak lavabo ve banyo, salon girmektedir. Komple dekorasyon işlemleri için öncelikli evin işin profesyoneli tarafından incelenmesi gerekmektedir. Yeni tasarım fikirlerinin ortaya çıkarılması bu aşamadan sonra gerçekleştirilmektedir. Mevcut durum ve istenilen tasarımlar göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan üç boyutlu dekorasyon fikirleri müşteriye sunulmaktadır.

Müşterinin dekorasyonu beğenmesi durumunda evin mevcut durumunun yeni dekorasyon fikrine hazırlanabilmesi için altyapı çalışmalarının başlatılması sağlanmaktadır. Firmamız profesyonel ekipleri tarafından antrenman çalışmaları doğrultusunda birebir işaretlemeler yapmaktadır. Ayrıca kırım yıkım ve söküm çalışmaları başlatılmaktadır. Yüzeysel olarak yapılan işlemler sonrasında komple yenileme için hazırlanması sağlanır.

 

Anahtar Teslim Tadilat

Firmamız komple tadilat projelerinde anahtar teslim hizmet vermektedir. Müşteri istekleri ön planda tutularak hazırlanan modellemeler müşteriye sunulmaktadır. Yapılan istişareler ve müşterinin kesin onayı ile tadilat işlemi başlatılarak istenmesi durumda tasarımların ortasında da ilave tasarımlar oluşturulabilmektedir.

Ev yenileme ve tadilat kavramlarını tam manası ile karşılayan firmamız hem kullanışlı hem de göz alıcı mekanlar yaratmak için bütün teknikleri kullanmaktadır. Özellikle gelişmiş aydınlatma sistemleri, gömme duvar stilleri ve daha birçok farklı uygulama ile beklentilerin tam manası ile karşılanmaktadır. Profesyonel sanat ile donatılmış yaşam alanları anlayışımız ile komple tadilat uygulamasını kısa sürede gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

 

Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar 2021

Firmamız A’dan Z’ye ev yenileme işlemlerinde evin mevcut durumuna göre iş yükünü belirlemektedir. Artı olarak yeni yapılacak tadilatı da göz önünde bulundurarak malzeme listesi ve toplam işgücü gereksinimini ortalama olarak belirlenmektedir. Mevcut durumda düzeltme duvar yıkımı ve benzeri kritik işlemler işin yükünü arttırdığı için fiyat farklılıkları ortaya çıkarmaktadır. Komple tadilat işlemlerinde dekorasyon çalışması tamamıyla müşterinin isteklerinin ön plana çıktığı fonlarda uygulanmaktadır.

Bu kapsamda müşterilerin isteklerine bağlı olarak tadilat tutarları da değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda 3 + 1 daireler de ortalama olarak 30 ila 40 bin TL arasında dekorasyon masrafları çıkmaktadır. Masraflar içerisinde laminant parkeler elektrik ve su tesisatlarının komple temizlenmesi yer almaktadır. Ayrıca duşa kabinin banyo fayanslarının değiştirilmesi mutfak dolapları banyo dolapları ve yenilenmesi, kapıların ve daha birçok kritik öneme sahip alanların yenilenmesi yer almaktadır.