Hazır Mutfak Üretimi

Tüm mutfak modüllerinin önceden üretilip sonradan birleştirilmesi ile oluşturulan hazır mutfak üretimi pratik olduğundan dolayı özellikle son dönemde oldukça fazla tercih edilmektedir. Tüm dünyada hazır mutfak üretimi gerçekleştirilmektedir. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de seri üretim tesislerinde oldukça ileri teknolojiye sahip makinalar kullanılarak mutfak dekorasyon ürünleri aktif olarak üretilmektedir. Özellikle eskimiş mutfak dolaplarınızı yenilemek veya yeni taşındığınız evinizdeki mutfak dolaplarınızın içinize sinmediğini düşünüyorsanız hazır mutfak üretimi tam size göre. Böyle bir durumda nasıl bir dolaba ihtiyacınız olduğuna karar vermek ve mutfağa uygun bir dolap yaptırmak uzun bir süreç gerektirebilmektedir.

Hazır mutfak üretimi, model seçimleriniz kapsamında bulunan dolaplar genel olarak demonte şekilde satılmaktadır. Ürünlerin montajlarının gerçekleştirilmesi tercih ederseniz sizin tarafınızdan, yine isterseniz de ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bu arada hazır mutfak modellerinde görmüş olduğunuz eviye ve bataryalar ek ürün olarak satılmaktadır. Mutfağınızın kurulumunu kendiniz yapmak istiyorsanız, vida, menteşe gibi ürünler aldığınız ürünün kutusunun içerisinden çıkmaktadır. Mutfak dolabını monte ederken şarjlı ya da kablolu vidalama aleti, çekiç, metre ve su terazisine ihtiyacınız olacaktır.

Kurulum kılavuzu ile beraber hazır mutfak üretimi gerçekleştiren firmamızdan hizmet alıp hayalinizdeki mutfağa kavuşabilirsiniz. Kaliteli işçilik ile hazırladığımız malzemeler, uzman ekibimiz tarafından kurulmaktadır. Firma olarak kurulum işlemimiz ilk olarak üst dolapları, zeminde vidalar yardımıyla bir araya getirmek ile başlamaktadır. Sonrasında üst dolapları konumlandırmak istediğiniz alanı, dolabı terazileyerek bir kalem yardımıyla işaretliyoruz. Dolabı duvarda sabit bir şekilde tutup vidalama işlemi yaparak dolapları duvara sabitlemekteyiz. Ardından üst dolapların kapaklarını menteşe yardımıyla ana dolaba sabitleyerek, alt dolapları da zeminde hazır hale getiriyoruz.

Bu ve bunun gibi sıralı işlemleri gerçekleştirerek hazır mutfağınızı kullanıma açık hale getiriyoruz. Hazır mutfak maliyeti genel olarak seçtiğiniz hazır mutfak çeşidinde kullanılan malzemelerin maliyeti ile doğru orantılıdır. Hazır mutfak için ayırdığınız bir bütçe ile kolay bir şekilde hazır mutfağınıza sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizimle ilgili numaramızdan iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.