Ev, Daire Tadilatı

Ev, daire tadilatı genellikle eski binalarda yapılmaktadır. Yeni evlenecekler ya da yaşam alanlarına yeni dokunuşlarla hayatını güzelleştirmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Ev, daire  tadilatı uygun fiyatlarla gerçekleştirilebilmektedir. Mutfak, banyo, tuvalet, salon ve ihtiyaç duyduğunuz diğer  odaları baştan sona tahsilatlarının yapılması için sıfırdan proje hazırlığı yapılmaktadır.

Evin Mevcut hali göz önüne alınarak yapılacak olan çalışmalar ayrıntılı bir şekilde planlanmakta dır. Yapılan planlamalar ile tasarlanan yeni ev dekorasyon fikirleri teknolojinin en gelişmiş yöntemleri ile uygulamaya alınmaktadır. Bu sayede Sizlerde eski ve beğenmediğiniz yaşam alanlarını en iyi en güzel alanlara dönüştürebilirsiniz.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı

Firmamız anahtar teslim ev tadilatı hizmetleri vermektedir. Bu kapsamda her türlü yapıya müdahale edebilmek mümkündür. Kısmi olarak yapılacak tadilatların yanı sıra isteğe göre anahtar teslim ev, daire tadilatı yapılmaktadır. Firmamız en eski yapıları bile modern yaşam alanlarına çevirmekte ve bu süreçte memnuniyet garantili hizmet sunmaktadır.

Özellikle evlerde en çok kullanılan mutfak, banyo ve salon ciddi manada elden geçirilmelidir. Yapılan tasarımlara göre duvarların yıkılması, tesisatları tamamı ile yeniden döşenmesi gerekmektedir. İşin en ağır kısmı eski sistemlerin sökülmesi ve yeni sistemi için altyapı oluşturmaktır. Özellikle ev sahipleri için tadilatın süresi büyük bir problemdir.

Yaşam alanlarındaki tadilatta bireylerin evlerden uzaklaştırmak  ve yaşamlarını sürdürecekleri farklı alanlarda çok fazla ikame fırsatı olamamaktadır. Bu nedenle firmamız komple anahtar teslim tadilat larda en geç 30 iş gününde teslim garantili işler gerçekleştirmektedir.

Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar 2021

Günümüzde hem tadilat fikirleri hem de teknolojik gelişmeler sürekli olarak değişmektedir. Evlerin kullanımına göre ev, daire tadilatı detayları da farklılaşmaktadır. İstenilen tadilat özelliklerine göre duvarların yıkılması tesisatların yenilenmesi gibi birçok işlem gereksinimi olmaktadır. Yeni tasarımdan beklentilerini tadilatın boyutunu ve dolayısıyla tadilatın tutarını belirlemektedir.

Firmamız minimum işçilikle maksimum beğeni toplayacağım kullanışlı ve göz alıcı dekorasyon uygulamaları ortaya koymaktadır. %100 memnuniyet garantili uygulamalar için kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Uzun ömürlü göz alıcı akıllı ev konseptleri ile evlerinizin yenilenmesi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yapılan 3 boyutlu tasarımların ardından fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.